KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11482333
nr 1148 2333
Uno Stallarholm
(1894-1974), Sverige
Blandteknik, Porträtt av hans syster, signerad, 60x40
måndag 4 december 2017
kl 18:51:45
Uno Stallarholm
Läs mer om Uno Stallarholm